nauka języków obcych skoczów


KURSY JĘZYKOWE

 • Zajęcia prowadzone Metodą Bezpośrednią.
 • Zajęcia odbywają się w bloczkach dwa razy po 50 minut, raz lub dwa razy w tygodniu.
tłumacz przysięgły języka niemieckiego skoczów

English

Direct Method for English to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

nauka języków obcych skoczów

Deutsch

Direktes Deutsch to nowoczesne podręczniki do nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

Zestaw sześciu książek Direktes Deutsch będący efektem wieloletnich doświadczeń autora w sali lekcyjnej z grupą bądź słuchaczem indywidualnym sprawi, że Studenci będą się uczyć szybko i będą się doskonale przy tym bawić. Direktes Deutsch to zestaw pytań i odpowiedzi w sytuacjach komunikacyjnych. Pytania rozpisane są bardzo szczegółowo, tak, aby umożliwić Studentowi porozumienie w każdej sytuacji, niezależnie od poziomu trudności. 

szkoła językowa skoczów

Français

Français designed with Direct Method to nowoczesne podręczniki do nauki języka
francuskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w
atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i
rozumienia ze słuchu.

kursy językowe skoczów

Russkij

Russkij designed with Direct Method to nowoczesne podręczniki do nauki języka
rosyjskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w
atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i
rozumienia ze słuchu.

nauka języków obcych skoczów

Español

Español Directo to nowoczesne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

Español Directo to: 

 • nowoczesne słownictwo i ciekawe pytania,
 • przystępna gramatyka, 
 • praktyczne scenki i dialogi.
szkoła językowa skoczów

Italiano

Tu będzie oferta.

kursy językowe skoczów

Direct business

Podręcznik do biznesu w konwencji metody bezpośredniej, przeznaczony dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse, terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych.

Podręczniki Direct Business to 4 części, poświęcone różnym zagadnieniom biznesowym: 

 • Marketing & Management
 • Computers, Banking & Finances
 • Industry, Politics & Law
 • Communication in Everyday Life

Direct Business to ponad 750 nowych słówek i idiomów związanych z językiem zawodowym. Ze względu na zakres tematyki, jest to kurs przeznaczony dla Słuchaczy powyżej poziomu intermediate. Ludzie związani z biznesem i chcący efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi, powinni mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego.

tłumacz przysięgły języka niemieckiego skoczów

Direct advanced

Podręcznik w konwencji metody bezpośredniej, rozwijający słownictwo, mówienie i pisanie na poziomie powyżej FCE. Przeznaczony dla osób, które chciałyby pozostawać w styczności z językiem, rozwijać swoje słownictwo i biegłość w posługiwaniu się językiem powyżej poziomu upper-intermediate, bez względu na to, czy planują zdawać egzamin CAE czy nie. 

Książka zawiera:

 • bogate i ciekawe słownictwo - ponad 900 słów, wyrażeń, czasowników frazowych i idiomów z tłumaczeniem i przykładami zastosowań
 • transkrypcję fonetyczną nowych słów i wyrażeń
 • zagadnienia gramatyczne skoncentrowane na bardziej zaawansowanych aspektach, możliwościach zastosowań różnych konstrukcji i tym, jak ich użycie wpływa na zrozumienie czy wydźwięk przekazu

 

nauka języków obcych skoczów

Language Hub

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa http://www.dlhub.eu do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej. Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się. Słuchacze kursów języków obcych prowadzonych na podstawie podręcznika English designed with Direct Method znajdą na platformie Direct Language Hub bezpłatny kurs http://www.dlhub.eu/kurs-online-direct-method.html , dzięki któremu mogą utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w atrakcyjnej i nowoczesnej formie.  Każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, a Słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis!

PRZEJDŹ DO PLATFORMY