szkoła językowa skoczów

TŁUMACZENIA

Świadczymy usługi z zakresu tłumaczeń ustnych na terenie całego kraju oraz w ramach wyjazdów zagranicznych

Centrum Języków Obcych Skoczów świadczy również usługi w zakresie tłumaczeń głównych języków europejskich - zarówno pisemnych (przysięgłych oraz zwyczajnych), jak i ustnych.

Tłumaczenia wykonują współpracujący z nami wykwalifikowani tłumacze przysięgli oraz zwyczajni, posiadający doświadczenie w tłumaczeniu tekstów zarówno dla osób i firm prywatnych, jak i dla urzędów publicznych oraz organizacji pozarządowych.

Etapy realizacji tłumaczeń

1. Przesłanie skanu na maila sekretariat@cjo-skoczow.pl  lub przyniesienie osobiste dokumentu do nas 

2. Wycena wraz z podaniem terminu realizacji w ciągu 30 min.

3. Akceptacja przez klienta

4. Przystępienie do realizacji

szkoła językowa skoczów

Potrzebujesz tłumaczenia z języka niemieckiego?

W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIĘKSZOŚCI BIUR TŁUMACZEŃ, POŚREDNICZĄCYCH W REALIZACJI TŁUMACZEŃ, U NAS TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZ. NIEMIECKIEGO JEST CAŁY CZAS NA MIEJSCU, CO ZAPEWNIA SZYBSZĄ REALIZACJĘ.

Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia konferencyjne (ustne), zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne.

tłumacz przysięgły języka niemieckiego skoczów

Michał Soska

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości, pod numerem TP/87/16.

Mgr filologii germańskiej i politologii, absolwent Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych (The Translation Studies Center w Sosnowcu). Tłumacz pisemny oraz ustny (symultaniczny/konsekutywny). 

Dzięki 12-letniemu pobytowi w Niemczech i opanowaniu języka w wieku przedszkolnym posługuje się językiem niemieckim praktycznie niczym drugim językiem ojczystym.